Pavasarīgais Mežu Pasākums Sapņu Fabrikā

04.04.2013
Pavasarīgais Mežu Pasākums Sapņu Fabrikā

Šis 400 viesu pasākums atkal Dekonomai bija interesants pārbaudījums - nu cik īsā laikā tad mēs ko varam paveikt yesSapņu Fabrika jau kļuvusi mums par otrajām mājām cool . Gatavošanās, visas mantības atvešana, sanešana, sakrāmēšana. 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Pasākumā kopā ar pašiem labākajiem - ProSound, Krimuldas puišiem un meitenēm, Indru un Signiju un protams, mēs Dekonoma - šoreiz jau 8 cilvēku sastāvā. Nopietna gatavošanās, joki, smiekli, pīrādziņi, neiztrūkstošā kafija un viennozīmīgi darbošanās roku rokā un plecu pie pleca visiem viens otru atbalstot, uzmundrinot un pavelkot uz zoba yes

Čaklās Bitītes Agnese un Sabīne rūpējās par visa smukumu, kā arī galda dekoriem  - Svečāboliem cool 

Bāru noformējums ar baltiem dažada izmēra spainīšiem, baltām dažāda izmēra koka kastēm, bērzu zariem. 

Spogulīšu darbnīcas lielais dekors - koks ar saknes pamatni un spoguļu virtenēm

Smaržu darbnīca ar Dekonomas melnbalto komplektu un aizslietņiem.

Galvenais meistardarbs.... Mazās skatuves noformējums. Pelēks paklājs, melna drapērija, Canvas ar atvērtu logu un ķirškoka zaru, Balta bufete, vintage dīvāniņš, galdiņš. Skatuves abas savieno Dekonomas baltais tiltiņš.

Bufete un galdiņš ir Dekonomas meistaru 100% roku darbs. Lādes un skapīši ir verami - principā īsta mēbele, nevis butaforija.

Pasākuma fotostūrītis un kopskats uz abām skatuvēm. Lielās skatuves noformējumam izmantots tika zils paklājs, melna drapērija skatuves priekšai/aizmugurei, aizmugurē sānos zelta aizkars, pa vidu 3x4 zelta rāmis ar ekrānu.

Paldies visiem par jauku pasākumu! enlightened

 

nomas_noteikumu  |  FAQ  |  kontakti
Copyright © 2011 DEKONOMA.
All rights reserved.
Design & programming